از سوی مرکز داوری اتاق تهران برگزار شد

کارگاه آموزشی تعهدات بیمه‌گر و صندوق تامین خسارت‌های بدنی

تاريخ 1398/05/19 ساعت 14:12

کارگاه آموزشی قانون بيمه اجباري خسارت وارده به اشخاص ثالث مصوب اردیبهشت سال 1395 و تغييراتي كه اين قانون با قانون بيمه شخص ثالث مصوب سال١٣٤٧ ايجاد شده، با حضور جمعی از فعالان اقتصادی، وکلا و مديران شركت‌هاي بيمه در ساختمان مرکز داوری اتاق تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این جلسه روز چهارشنبه گذشته و به دنبال سلسله نشست‌های مرکز داوری اتاق تهران با هدف آشنايي با مسائل حقوقی و قضایی مرتبط با قانون جديد برگزار شد و طی آن، فعالان  بخش بیمه، بيمه‌گران، وكلا و حقوقدانان ضمن آشنایی با تغييرات در قانون بيمه و مسایل حقوقی مربوط به آن و راهکارهای مشخص برای پیشگیری از ایجاد تبعات منفی بی‌اطلاعی و عدم آگاهی نسبت به مقررات و بخشنامه‌ها تشریح شد.

در این نشست، محمد توژان کارشناس ارشد صنعت بیمه در خصوص تعهدات بیمه‌گر و صندوق تامین  خسارت‌های بدنی مطالب خود را ارایه کرد و در ادامه وحید قاسمی‌عهد وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز در خصوص تعهدات بیمه‌گر در خصوص خسارات جانی به ایراد سخنرانی پرداخت.

در پایان حاضران سوالات خود درباره قانون بيمه شخص ثالث و ابهاماتي كه در قانون وجود داشت را مطرح کردند.

مرکز داوری اتاق باررگانی تهران که فعالیت آن از دو سال گذشته آغاز شده‌ و مشاوره‌های حقوقی را به فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد، برگزاری همایش‌ها و سمینارهای حقوقی با هدف آشنایی بنگاه‌های اقتصادی و بازرگانان بخش‌خصوصی را در دستورکار دارد.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر