اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سه کارگاه آموزشی در حوزه آشنایی با بازار سرمایه و صنعت گاز

تاريخ 1398/06/27 ساعت 14:00

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) یک کارگاه آموزشی برای آشنایی با بازار سرمایه و تامین مالی از آن و دو کارگاه نیز در حوزه صنعت گاز برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای تکالیف محوله خود برای افزایش آگاهی و توانمندی علمی اعضا، جامعه فعالان اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی، برنامه مدونی را از آغاز سال در پیش گرفته است که در نیمه دوم سال نیز با توجه به نیازهای فعالان اقتصادی، تداوم می‌یابد.

در همین راستا از ابتدای هفته آینده و با شروع فصل پاییز، کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متنوعی اعم از عمومی و تخصصی برگزار می‌شود. از جمله سه کارگاه مختلف که کارگاه نخست با توجه به موضوع گسترده آن در حوزه بازار سرمایه و تامین مالی برای تمامی بنگاه‌های بخش خصوصی موضوعیت دارد و دو کارگاه آموزشی تخصصی در حوزه صنعت گاز که برای فعالان این حوزه تدوین شده و برگزار می‌شود.

 

کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی از آن

این کارگاه می‌تواند برای فعالان این حوزه و علاقمندان به ورود به این بازار برای سرمایه‌گذاری و هم‌چنین برای بنگاه‌های کوچک و متوسط که به دنبال تامین مالی از این بازار هستند، مفید و کاربردی باشد.

کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی از آن، به مدت 3 ساعت و در روز سه‌شنبه 30 مهر ماه سال جاری از ساعت 16 تا 19 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برای فعالان و علاقمندان بازار سرمایه برپا می‌شود.

در این کارگاه سرفصل‌هایی چون تعریف بازار سرمایه و تاثیر آن بر اقتصاد کشور، مزیت‌های بورس از دید سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها، ارکان بازار سرمایه، شرایط پذیرش شرکت‌ها در بورس و فرابورس، روش‌های تامین مالی از بازار سرمایه، تامین مالی از طریق صکوک، ابزارهای معاملاتی بورس کالا و ... به حاضران آموزش داده می‌شود.

 

کارگاه آموزشی آشنایی با دستگاه‌های آنالیز در صنعت گاز

این کارگاه که با همکاری انجمن گازهای فشرده تهران برگزار می‌شود، می‌تواند برای فعالان این حوزه و علاقمندان به ورود به این صنعت بسیار کاربردی و مفید باشد.

کارگاه آموزشی آشنایی با دستگاه‌های آنالیز در صنعت گاز یا کروماتوگرافی، به مدت 3 ساعت و در روز چهارشنبه سوم مهر ماه سال جاری از ساعت 9 تا 12 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود و مخاطبان آن کارشناسان فروش صنعت گازهای فشرده، شاغلان در آزمایشگاه‌های آنالیز گاز و کلیه فعالان و علاقمندان ورود به صنعت گاز و مبحث آنالیز گازها هستند.

در این کارگاه سرفصل‌هایی چون آشنایی با دستگاه‌های مورد استفاده در آنالیز گازها مانند کوانتومتر، بررسی اجزای دستگاه‌ها و روش کار و نحوه علمکرد آنها، بررسی استانداردها و صحت و دقت نتایج حاصله و هم‌چنین نکات ایمنی در هنگام استفاده از دستگاه‌های مرتبط با صنعت گاز به حاضران آموزش داده می‌شود.

 

کارگاه آموزشی رگولاتورها و تجهیزات کنترل گازهای خاص

این کارگاه فنی و تخصصی در حوزه صنعت گاز نیز با همکاری انجمن گازهای فشرده تهران برگزار می‌شود که می‌تواند برای کارشناسان و فعالان این صنعت و علاقمندان به ورود به صنعت گاز در مبحث رگولاتورها و کنترل گازها مفید باشد.

کارگاه آموزشی رگولاتورها و تجهیزات کنترل گازهای خاص با همکاری انجمن گازهای فشرده تهران، به مدت 3 ساعت و در روز چهارشنبه 17 مهر ماه سال جاری از ساعت 9 تا 12 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برای علاقمندان برگزار می‌شود. مخاطبان این کارگاه، کارشناسان فروش صنعت گازهای فشرده و واحدهای فنی هستند.

در این کارگاه سرفصل‌هایی چون انواع فیتینگ، معرفی رگولاتور تک‌مرحله‌ای و دو مرحله‌ای، انواع رگولاتورها، شیرها و سیلندرها و نحوه آب‌بندی و ... به حاضران آموزش داده می‌شود.

 

علاقمندان به شرکت در این کارگاه‌های آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه‌ها با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام کارگاه بازار سرمایه

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام کارگاه آنالیز گازها

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام کارگاه آشنایی با رگولاتورها و تجهیزات کنترل

 

ثبت‌نام آنلاین


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر