اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دو دوره آموزشی مهم در حوزه تجارت خارجی

تاريخ 1399/02/22 ساعت 09:58

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) دو دوره آموزشی با عناوین «اینکوترمز 2020» و «مدیریت خرید و سفارشات خارجی» برگزار ‌می‌کند.

موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران به منظور ارتقای سطح آگاهی فعالان اقتصادی و بازرگانان و فعالان حوزه تجارت خارجی دو دوره آموزشی مهم را در تقویم خود گنجانده است. در این دوره‌ها مقررات جدید تجاری در قالب اینکوترمز 2020 آموزش داده می‌شود و روش‌ها و استراتژی‌های مدیریت خرید و سفارشات خارجی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

اینکوترمز 2020

این دوره آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، به صورت حضوری برگزار ‌می‌شود. دوره اینکوترمز 2020 به مدت 8 ساعت و در روزهای 27 و 28 اردیبهشت ماه از ساعت 14 الی 18 برپا ‌می‌شود.

تفاوت‌های عمده اینکوترمز2020 با اینکوترمز 2010، تقسیم‌بندی اصطلاحات در اینکوترمز 2020، نقاط انتقالی یا بحرانی و اهمیت آن در اینکوترمز 2020، تحویل فرضی و واقعی و جایگاه آنها در قراردادهای بین‌المللی و اینکوترمز، تعهدات ده‌گانه خریدار و فروشنده در هر یک از اصطلاحات اینکوترمز، انتخاب اصطلاح مناسب با توجه به شیوه حمل و متداول‌ترین و کاربردی‌ترین اصطلاحات اینکوترمز 2020 در قراردادهای بازرگانی بین‌المللی از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره خواهد بود.

 

دوره مدیریت خرید و سفارشات خارجی

اتاق بازرگانی تهران هم‌چنین در تداوم برنامه‌های آموزشی خود در راستای افزایش آگاهی و دانش فعالان اقتصادی از حوزه تجارت، دوره آموزشی  مدیریت خرید و سفارشات خارجی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت حضوری برگزار ‌می‌کند.

این دوره آموزشی از 10 خرداد ماه آغاز شده و در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 14الی16 برگزار خواهد شد. در این دوره مفاهیمی چون بررسی منابع و اهمیت آن در خرید خارجی، اخذ استعلام و برگزاری مناقصه، شرایط پرداخت در خریدهای خارجی، ترم تحویل و انتخاب مناسب آن در خرید خارجی، بررسی فنی، بازرگانی و مالی پیشنهادات فروشندگان و نکات مهم آن، تهیه جدول مقایسه قیمت و پارامترهای مهم آن، صدور سفارش یا انعقاد قرارداد با برنده استعلام یا مناقصه، انواع بیمه‌های تجاری، بازرسی و اهمیت آن در خرید خارجی، حمل کالا و انتخاب بهینه نوع حمل و نکات مدیریتی و مهم در فرایند خرید خارجی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره ‌می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس بر اساس تاریخ ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و88107723 تماس بگیرند.

 

ثبت‌نام آنلاین

 

• فرم ثبت نام دوره مدیریت

• فرم اینکوترمز

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر