اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد

کلیه امور اتاق از طریق دورکاری انجام می‌شود

تاريخ 1399/09/07 ساعت 16:46

اتاق بازرگانی تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد در راستای سیاست‌های کلی مقابله با کرونا تا اطلاع ثانوی تمامی امور جاری خود را از طریق دورکاری انجام می‌دهد و از پذیرش مراجعان حضوری نیز معذور است.

پس از اعلام تعطیلی ادارات و نهادها و سازمان‌ها در هفته آینده توسط رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور برای مهار شیوع بیماری کرونا، اتاق بازرگانی تهران نیز در راستای صیانت از سلامت فعالان اقتصادی، کارکنان و همراهی با دولت برای قطع زنجیره همه‌گیری کرونا، اعلام کرد که از روز شنبه هشتم آذر ماه (8/ 09/ 1399) تا اطلاع ثانوی تمامی امور خود را از طریق دورکاری و به صورت الکترونیکی انجام می‌دهد و از پذیرش مراجعان حضوری معذور است. 

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، پنجره واحد فیزیکی شروع کسب‌وکار نیز تعطیل تا اطلاع ثانوی تعطیل است. با این حال امور جاری اتاق مانند پیگیری صدور و تمدید کارت‌های بازرگانی یا صدور گواهی مبدا، به صورت الکترونیکی انجام خواهد پذیرفت. با این حال کارکنان اتاق نیز در محل ساختمان اتاق حضور نمی‌یابند.

هم‌چنین هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، از طریق سایت و کانال‌های ارتباطی اتاق تهران در فضای مجازی به اطلاع اعضا و فعالان اقتصادی خواهد رسید.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر