با همکاری اتاق بازرگانی تهران و اتاق مشترک ایران و قطر برگزار می‌شود

سمینار عقد قراردادهای حقوقی بین‌الملل با محوریت قوانین قطر

تاريخ 1399/06/25 ساعت 15:55

سمینار عقد قراردادهای حقوقی بین‌الملل با محوریت قوانین قطر توسط اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر و با همراهی و همکاری اتاق تهران روز شنبه 29 شهریورماه برگزار می‌شود.

با توجه به ایجاد بستر مناسب برای توسعه روابط تجاری بخش خصوصی دو کشور ایران و قطر و در جهت آشنایی هرچه بیشتر فعالان اقتصادی با قوانین و مقررات حقوقی و تجاری این کشور حاشیه خلیج فارس، سمینار «عقد قراردادهای حقوقی بین‌الملل با محوریت قوانین قطر» در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این سمینار روز شنبه 29 شهریورماه از ساعت 16 الی 18 با سخنرانی و ارائه علیرضا یاوری، کارشناس حقوق بین‌الملل اتاق تهران برپا می‌شود.

در این سیمنار مباحثی چون قوانین تجاری و سرمایه‌گذاری موجود درفضای حقوقی قطر، اصول مراودات و توافقات بین‌المللی در بازار اقتصادی دوحه، سرمایه‌گذاری قانونمند اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی در قطر، اثر تحریم‌های بانکی و نحوه انجام صحیح مبادلات مالی، مبانی تنظیم قرارداد صحیح سرمایه‌گذاری در قطر، اخذ نمایندگی و بازاریابی، روش‌های حل و فصل اختلافات تجاری، موقعیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری با توجه به فرصت‌های بزرگی چون برگزاری رویدادهای بین‌المللی مانند جام جهانی و احتمال برگزاری المپیک و ... مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

فعالان اقتصادی علاقمند به حضور در این رویداد می‌توانند با فرشید بهرامی، دبیر اجرایی این سمینار به شماره 09101393580 تماس بگیرند.

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر