اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

وبینار بررسی روش‌های پرداخت در زمان تحریم و دوره جامع بازرگانی

تاريخ 1399/06/26 ساعت 12:19

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران یک وبینار آموزشی با عنوان «بررسی تحریم‌های بین‌المللی و روش‌های پرداخت در زمان تحریم» و یک دوره آموزشی با عنوان «جامع بازرگانی» برگزار می‌کند.

در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی که اتاق تهران برای صاحبان بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی تدارک دیده است، وبینار آموزشی «بررسی تحریم‌های بین‌المللی و روش‌های پرداخت در زمان تحریم» و دوره آموزشی «جامع بازرگانی» در نوبت برگزاری قرار دارد. به دنبال اعمال تحریم‌های بین‌المللی، نقل و انتقال وجوه به یکی از چالش‌های اساسی فعالان اقتصادی تبدیل شده است و اکنون اتاق بازرگانی در نظر دارد، با برگزاری یک وبینار، روش‌های پرداخت در زمان تحریم را با نگاه ویژه به ظرفیت بلاکچین‌ها با فعالان بخش خصوصی در میان بگذارد.

بررسی تحریم‌های بین‌المللی و روش‌های پرداخت در زمان تحریم

این دوره آموزشی با همکاری موسسه آموزش و معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران در روز شنبه 17 آبان ماه از ساعت 15 الی 18برگزار می‌شود.

بر این اساس، مفاهیم و واژه‌شناسی تحریم‌ها، مقایسه و تحلیل عرف تجاری بین‌المللی در بازه زمانی تحریم‌های پیش از برجام و تحریم‌های جدید پس از خروج آمریکا از برجام، بررسی تحریم‌های ایالات متحده آمریکا، بررسی تحریم‌های باقیمانده سازمان ملل و اتحادیه اروپا، نکات احتیاطی مربوط به تجارت در زمان تحریم و امکان‌سنجی استفاده از بلاکچین و ارزهای دیجیتال در معاملات مشمول تحریم از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

 

دوره آموزشی جامع بازرگانی

دوره آموزشی جامع بازرگانی نیز که به منظور تبیین کلیات صادرات و واردات به فعالان اقتصادی طراحی شده و در فواصل مختلف برگزار می‌شود، از روز شنبه 17آبان ماه سال جاری و در ساعت 16 تا 20 آغاز خواهد شد.

بر اساس تدابیری که اتاق بازرگانی تهران برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده است، این دوره همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

 

 

علاقه‌مندان به حضور در این دوره و وبینارآموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir  قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها

 

 


نظر بینندگان:
(علیرضا) :Tnx (1399/06/28 )

با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر